Współpraca

Na początek dobra wiadomość. Zwykle pracuję projektowo, więc jestem dosyć elastyczny i wyznaję zasadę, że pogadać nigdy nie zaszkodzi*. Zachęcam zatem do kontaktu, a poniżej przedstawiam, czym się głównie zajmuję.

Creative Direction & Story

– opieka nad kreatywną stroną projektów multimedialnych i gier
– fabuła, dialogi, quest design
– team building grup kreatywnych
– produkcja aplikacji dla dzieci

Gamifikacja / Grywalizacja

– konsultacje
– design gier advergamingowych

Doświadczenie

Zobacz na GoldenLine
Zobacz na LinkedIn

„Każdemu kto szuka autentycznej pasji, zaangażowania i dociekliwości w kreatywnych poszukiwaniach polecam współpracę z Wojtkiem Bierońskim. Jako ilustratorka miałam przyjemność pracować z Wojtkiem przy dwóch projektach, oba miały charakter multimedialny (gra i e-book) i stanowiły dla mnie spore wyzwanie, z racji faktu, że wymagały odmiennego podejścia niż reszta moich dotychczasowych realizacji (komiksy, ilustracje, malarstwo, komercyjne projekty reklamowe). Wojtek, jako wymagający lider projektu, a zarazem współtwórca narracji i scenariusza gry, potrafił poruszyć i sprawnie skoordynować moce kreatywne całego zespołu.”

Joanna Karpowicz, ilustratorka

„Wojtka jako specjalistę od gier i multimediów poleciłbym każdemu. Nie boi się innowacyjnych rozwiązań i nieszablonowych pomysłów. Bardzo dokładny – powierzając mu zadania można mieć pewność, że zadba o każdy detal.  To człowiek z pasją, wiedzą i talentem i wierzę, że zajdzie daleko.”

Mateusz Tobiczyk, Dyrektor Woblinka

 

 

* FAIR WARNING: zasada ta nie sprawdza się w związkach